ProSkin LF kapsulki

suplement diety

zawiera skoncentrowane kobyle mleko (mleko klaczy).

Zastosowanie

Kobyle mleko swoim składem i właściwościami jest najbardziej zbliżone do mleka ludzkiego, dzięki czemu ma działanie prozdrowotne oraz wspierające odporność. Od dawna jest stosowane wspomagająco w leczeniu wielu schorzeń, w tym chorób skóry, układu pokarmowego i oddechowego. W ostatnich latach stało się ono szczególnie popularne w takich krajach jak Niemcy, Francja, Włochy, Austria i USA.

Preparat ProSkin LF zachowuje wszystkie dobroczynne właściwości kobylego mleka. Jego wielokierunkowe działanie „od środka" wpływa m.in. na odżywienie głębokich warstw skóry, a także na zmniejszenie dokuczliwego swędzenia oraz wspomaga proces powstawania dobrze nawilżonej i elastycznej skóry. Kompleksowa pielęgnacja skóry, czyli nawilżanie jej powierzchni jak i głębokich warstw od środka jest konieczna, zwłaszcza w przypadku chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry (AZS), trądzik oraz w okresie menopauzy. W tych przypadkach suchość skóry i błon śluzowych jest niezwykle uciążliwa.

Sposób przyjmowania

ProSkin LF jest suplementem diety i aby skutecznie nawilżyć głębokie warstwy skóry musi być przyjmowany regularnie, codziennie w odpowiedniej dawce, najlepiej na czczo, popijając 1/2 szklanki wody. Uzyskanie dobrego efektu nawilżenia skóry wymaga od pacjenta dyscypliny w przestrzeganiu tych zaleceń i jest osiągane z reguły po ok. 3 miesiącach, kiedy cały organizm, w tym skóra zostaną zaopatrzone w składniki kobylego mleka, których niedobór powoduje, że skóra jest przesuszona. W celu utrzymania skóry w dobrej kondycji należy kontynuować przyjmowanie preparatu.

Zalecane dawkowanie

Osoby ważące poniżej 60 kg 1 kapsułka dziennie, zarówno w okresie pierwszych 3 miesięcy jak i w późniejszym, w celu podtrzymania efektów.

Osoby ważące powyżej 60 kg 2 kapsułki dziennie przez pierwsze 3 miesiące. Po tym okresie można spróbować zmniejszyć dawkę do 1 kapsułki dziennie. Jeżeli zaobserwujemy objawy świadczące o powrocie objawów suchej skóry, należy powrócić do dawki 2 kaps. dziennie. Przy trudnościach z połknięciem całej kapsułki, jej zawartość można wysypać na łyżeczkę i zmieszać, np. z jogurtem.

Kup  ProSkin LF Kup  ProSkin LF

lub zadzwoń 509 453 386

Jak działa Proskin LF?

Czy wiesz, że Proskin LF® to ponad 40 bioaktywnych składników i dlatego działa wielokierunkowo?

Jakie są zalety kobylego mleka?

Czy wiesz, że spożywanie kobylego mleka korzystnie wpływa na wygląd i stan skóry u chorych na łuszczycę?

Kompleksowe działanie

Tylko ciągła i KOMPLEKSOWA pielęgnacja skóry może przynieść ulgę chorym na łuszczycę.

Nagrody i wyróżnienia

Preparat Proskin LF został odznaczony w konkursie Złota Pieczęć Natury – Nutrikosmetyk 2011.

Opinie o Proskin LF

Objawy suchości i swędzenia z czasem zaczęły ustępować

Piotr z Sosnowca

Dieta w łuszczycy

Czy masz świadomość, że odpowiednia dieta zwiększa skuteczność leczenia chorób skóry?

Podziel się z nami swoją opinią

Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją opinią na temat Proskin LF® lub innych produktów firmy PSM Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie do nas komentarzy.
Żadna opinia ani cenna uwaga nie zostanie przez nas zignorowana.