Składnikiem ProSkin LF® jest kobyle mleko, czyli mleko klaczy

Kobyle mleko swoim składem i strukturą jest najbardziej zbliżone do mleka ludzkiego i dlatego jest przez ludzi tak dobrze tolerowane. Działanie kobylego mleka zarówno na skórę jak i cały ludzki organizm jest znane od wieków i bardzo dobrze udokumentowane. W Niemczech, Austrii i we Włoszech przeprowadzono wiele badań nad zastosowaniem kobylego mleka w medycynie. Liczne przykłady świadczą o jego leczniczych właściwościach. Zostały opisane w naukowej i fachowej prasie oraz w wielu specjalistycznych książkach np. dr Seidla z Austrii (W. Seidl, T. Derler-Tochterle; “Stutenmilch als Heilnahrung”).

Ze względu na to, że regularne picie kobylego mleka jest praktycznie niemożliwe (wysoka cena i trudna dostępność), zaczęto stosować wygodne w użyciu suplementy diety zawierające kobyle mleko w kapsułkach. W Europie Zachodniej stosowanie kobylego mleka w kapsułkach zyskało bardzo wielu zwolenników. Takim właśnie preparatem jest ProSkin LF® – kapsułki zawierające mleko klaczy.

ProSkin LF® to nowoczesny nutrikosmetyk bazujący na kobylim mleku, który zawiera ponad 40 bioaktywnych składników ukierunkowanych na leczenie schorzeń skóry.

Jak działa ProSkin LF®?

ProSkin LF® jest nutrikosmetykiem i aby skutecznie zadziałał musi być przyjmowany regularnie, codziennie w odpowiedniej, wcześniej ustalonej dawce. Dla osób ważących do 60 kg zaleca się 1 kapsułkę dziennie, natomiast dla osób ważących powyżej 60 kg 2 kapsułki dziennie. Dobre nawilżenie skóry wymaga od pacjenta dyscypliny w przestrzeganiu tych zaleceń i jest osiągane z reguły po około 3 miesiącach. Pełny efekt działania uzyskujemy, gdy substancje bioaktywne zawarte w preparacie zostaną rozprowadzone przez układ krwionośny po organizmie i dotrą do wszystkich organów. Wysycenie skóry i błon śluzowych następuje na końcu tego procesu i dzięki działaniu na głębokie warstwy zapewnia pełne nawilżenie i elastyczność skóry. Takiego efektu nie osiągniemy stosując wyłącznie kremy czy balsamy, gdyż działają one tylko na naskórek (na powierzchni skóry), który jest cienką, zewnętrzną warstwą całej skóry.

O ogólnej kondycji, wyglądzie i sprężystości całej skóry decyduje właśnie dobre nawilżenie jej głębokich warstw, natomiast przesuszenie skóry powoduje jej łuszczenie się, swędzenie, sprzyja zakażeniom, a także prowadzi do powstawania zmarszczek.

Kto powinien stosować ProSkin LF®?

ProSkin LF® wskazany jest:

Kapsułki ProSkin LF® ułatwiają życie z suchą skórą

dowiedz się więcej, jak stosować Proskin LF i dlaczego działa najlepiej ≫

Kup  ProSkin LF Kup  ProSkin LF

lub zadzwoń 509 453 386

Jak działa Proskin LF?

Czy wiesz, że Proskin LF® to ponad 40 bioaktywnych składników i dlatego działa wielokierunkowo?

Jakie są zalety kobylego mleka?

Czy wiesz, że spożywanie kobylego mleka korzystnie wpływa na wygląd i stan skóry u chorych na łuszczycę?

Kompleksowe działanie

Tylko ciągła i KOMPLEKSOWA pielęgnacja skóry może przynieść ulgę chorym na łuszczycę.

Nagrody i wyróżnienia

Preparat Proskin LF został odznaczony w konkursie Złota Pieczęć Natury – Nutrikosmetyk 2011.

Opinie o Proskin LF

Objawy suchości i swędzenia z czasem zaczęły ustępować

Piotr z Sosnowca

Dieta w łuszczycy

Czy masz świadomość, że odpowiednia dieta zwiększa skuteczność leczenia chorób skóry?

Podziel się z nami swoją opinią

Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją opinią na temat Proskin LF® lub innych produktów firmy PSM Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie do nas komentarzy.
Żadna opinia ani cenna uwaga nie zostanie przez nas zignorowana.