Pozytywne opinie

„Z powodu łuszczycy, od lat jestem leczony neotigasonem lub naświetlaniami. W czasie leczenia dużym problemem była swędząca skóra i suchość w nosie oraz warg. 2 lata temu zacząłem stosować regularnie Proskin LF.
Objawy suchości i swędzenia z czasem zaczęły ustępować. Nie muszę juz stosować środków do nawilżania nosa ani szminek nawilżających wargi. Ponadto po kąpieli nie odczuwam juz pieczenia skóy i nie muszę się juz dodatkowo smarować”

Piotr z Sosnowca

„Zawsze borykałam się z problemem suchej skóry oraz wysychającej śluzówki w nosie. Od ponad roku stosuję Proskin i śluzówka nosa jest zdecydowanie w lepszym stanie, stan skóry także uległ poprawie”

Barbara z Ożarowa

„Moja praca wymaga ciągłego mycia rąk. Po każdym umyciu, skóra na dłoniach wymagała stosowania kremów, bo tak mi wysychała. Po pewnym czasie stosowania proskinu „złapałam” się na tym, że nie muszę smarować rąk tak często”

Marta z Warszawy

„Jesienią, zimą i wczesną wiosną, zawsze miałam szorstką, spierzchniętą skórę na rękach. Odkąd biorę proskin tzn. jakieś 1,5 roku moja skóra na dłoniach jest idealnie gładka, bez względu na pogodę”

Danuta z Grójca

„Mam 32 lata i od jakiś 5 lat cierpię na łuszczycę krostkową. Zmiany mam na stopach i dłoniach. Wasz preparat proskin, który biorę od około 8 miesięcy rzeczywiście zaczął przynosić efekty, ale trochę to trwało. Jestem zadowolona i na pewno będę waszym klientem”

Julia z Łasku

„Od 20 lat mam łuszczyce ogólną, różnie ją leczyłem, chodziłem do lekarzy i zielarek i tak naprawdę to nikt mi nie pomógł bo cały czas ta skóra swędziała i te czerwone plamy raz się pojawiały, a raz nie. Proskin łykam około 4,5 miesiąca i przynajmniej mnie ta skóra tak nie swędzi a może i za jakiś czas coś się zmieni z tymi plamami bo znowu są wakacje a człowiek chodzi z rękawami i o wyjeździe na wczasy nie ma mowy”

Zbyszek z Zawiercia

„Mam 54 lata i od roku stosuję proskin. Jestem bardzo zadowolony bo mam wreszcie spokój z drapaniem się w nocy i wreszcie te plamy zaczęły zmieniać kolor na bardziej skórny, no taki jaśniejszy. Wychodzi na to, że im dłużej się bierze ten proskin to lepiej to działa”

Krzysztof z Wrocławia

„Jestem bardzo zadowolona ze stosowania proskinu u mojej 5cio letniej córeczki. Matylda ma azs od właściwie urodzenia i nie dawałam już rady z tym jej drapaniem do krwi skóry. Od 6 miesięcy jest zdecydowanie lepiej. Bardzo dziękuję”

Monika z Opola

„Razem z mężem chorujemy na łuszczycę od wielu lat. U męża lekarz stwierdził, że ma też zapalenie stawów od łuszczycy. Maści od lekarza pomagają na krótko, a poza tym w tubce jest ich za mało na prawie całe ciało. Od dwóch lat łykamy ten wasz lek proskin i jest dużo lepiej szczególnie u mnie bo jakoś zakończyły mi się kłopoty z zapaleniem pęcherza, a to zawsze szło w parze z kolejnymi wykwitami”

Zofia z Warszawy

„Łuszczycę mam już prawie 40 lat były okresy lepsze i gorsze, ale zawsze miałem kłopoty z bólem skóry po kontakcie z wodą. Kąpiel czy prysznic to był prawdziwy koszmar, szczególnie, że zawsze mam wysypane całe plecy i bardzo trudno mi jest posmarować tamte rejony samodzielnie. Proskin biorę koło roku, a od kilku miesięcy jest wyraźna poprawa w odczuwania bólu po wysuszeniu skóry. Naprawdę to działa, całkiem spokojnie nie śpiesząc się mogę wysmarować się oliwką bez bólu.”

Andrzej z Brzegu

„Mam łuszczycę plackowatą od kilku lat, starałam się nawet o leczenie biologiczne, ale podobno mam za małą powierzchnię ciała zajętą zmianami, choć mnie się wydaje że to jest prawie całe ciało. Jestem w środku naświetlań, stosuję maści i kończę właśnie szóste opakowanie proskin. Jest lepiej, ale co zadziałało to jeszcze tego nie wiem, na pewno skóra mniej swędzi i łuszczy się”

Bożenna z Małkini

„Proskin stosuję już dwa lata. Jestem zadowolona bo skóra tak nie swędzi, a dla mnie to było najgorsze bo ciągle łapałam grzybicę albo jakieś bakterie. Z wykwitami miałam spokój do zeszłego tygodnia, czyli trochę ponad rok, a teraz mnie wysypało bo synowa straciła pracę, myślę że to dlatego. Proskin będę brać w dalszym ciągu bo mimo tych zmian tak się nie drapię jak kiedyś”

Helena ze Szklarskiej Poręby

„Hura, hura, hura pierwszy raz od 10 lat chodzę w krótkich spodniach po ulicy, ten proskin to cudo, biorę go od stycznia i działa, jestem zachwycona”

Kasia z Mrągowa

Kup  ProSkin LF Kup  ProSkin LF

lub zadzwoń 509 453 386

Jak działa Proskin LF?

Czy wiesz, że Proskin LF® to ponad 40 bioaktywnych składników i dlatego działa wielokierunkowo?

Jakie są zalety kobylego mleka?

Czy wiesz, że spożywanie kobylego mleka korzystnie wpływa na wygląd i stan skóry u chorych na łuszczycę?

Kompleksowe działanie

Tylko ciągła i KOMPLEKSOWA pielęgnacja skóry może przynieść ulgę chorym na łuszczycę.

Nagrody i wyróżnienia

Preparat Proskin LF został odznaczony w konkursie Złota Pieczęć Natury – Nutrikosmetyk 2011.

Opinie o Proskin LF

Objawy suchości i swędzenia z czasem zaczęły ustępować

Piotr z Sosnowca

Dieta w łuszczycy

Czy masz świadomość, że odpowiednia dieta zwiększa skuteczność leczenia chorób skóry?

Podziel się z nami swoją opinią

Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoją opinią na temat Proskin LF® lub innych produktów firmy PSM Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie do nas komentarzy.
Żadna opinia ani cenna uwaga nie zostanie przez nas zignorowana.